• Pasakų g. 9, Vilnius (Valakampiai)

Tapyba ant drobės

Per 3 val. pažingsiui kartu su mokytoja tapysite paveikslą. Mokytoja parodys spalvų maišymo ypatumus, potėpių technikas ir supažindins su kompozicijos, piešimo bei tapybos pagrindais. Norimą paveikslą galima rinktis iš galerijos arba parodyti nuotrauką. Drobės formatas 40x50 cm. akriliniai dažai ir dekoravimo priemonės suteikiamos. Visi tapytojai sukurs nuostabius paveikslus, kuriais galės papuošti namus.

Registruotis
  • Pasakų g. 9, Vilnius (Valakampiai)

Meduolių dekoravimas

Išmoksite 3D glajaus liejimo ir padengimo technikų, sukursite su glajumi skirtingus ornamentus. Dekoruosite meduolius ir šias technikas galėsite pritaikyti kuriant saldžiausius desertus. Sukursite net 5 skirtingus meduolius, meduolių temą galima pasirinkti jų turime labai daug ir gausite gražią dėžutę jiems susidėti. Smagus laikas, įdomi patirtis, puikios įgytos žinios lauks šiose dirtbuvėse.

Registruotis
  • Pasakų g. 9, Vilnius (Valakampiai)

Lankelių dekoravimas

Sukursite ypatingus lankelius, kuriuos galėsite dekoruoti gėlėmis, lapeliais, augalais. Tai bus žavios karūnos, kuriomis galėsite pasipuošti!

Registruotis
  • Pasakų g. 9, Vilnius (Valakampiai)

Advento vainiko pynimas ir dekoravimas

Likus mėnesiui iki Šv. Kalėdų kviečiame į advento vainiko pynimo ir dekoravimo dirbtuvėles, kad švenčių laukti būtų dar jaukiau, o namai prisipildytų kalėdiniais kvapais! Vainikas žibės, spindės ir kvepės Šv. Kalėdomis! Rišime ryškius raudonus kaspinus, kabinsime varpelius ir barstysime blizgučius, o kaip gi be cinamono ir apelsinų bei kitų dekoracijų! Kalėdinis vainikas bus tikra puošmena namuose!

Registruotis
  • Atsiimti studijoje Žygio g. 91 (šiaurės miestelis) arba Pasakų g. 9 (valakampiai)

KALĖDINIO VAINIKO RINKINYS

Kalėdinio vainiko rinkinys, tiems, kurie nespėjote į kūrybines dirbtuves arba neturite laiko nusipirkti visas reikalingas priemones vainiko kūrybai! Dekoravimo rinkinyje rasite visas reikalingas priemones - šiaudinis karkasas, kėnio šakos, vielutė, džiovinti naminiai apelsinai, konkorėžiai, varpeliai, cinamono lazdelės, paukšeliai, raudonos uogytės ir įvairios priemonės, kurios žibės ir tviskės ant Jūsų vainiko. Kalėdinis vainikas bus puošmena Jūsų namuose ir ypatingas, tuo, kad dekoruosite kartu su šeima!

Vainiko dekoravimo rinkinio kaina 35 Eur (maišelyje)
Vainiko dekoravimo rinkinio kaina 42 Eur (gražioje dėžutėje)

PAPILDOMAI NURODYTI KOMENTARE + 8 Eur karštų klijų pistoletas ir klijai.Registruotis
35 €
  • 2022-09-27
  • 10.30-11.10 val.

TAPYBOS PAMOKA 1-4 M. VAIKAMS „RUDENS SPALVOS“

Tai bus kūrybiškumo pamokėles skirtos mamos ir vaiko kokybiškam laiko praleidimui išbandant naujus dalykus ir lavinant kūrybiškumą. TAPYSIME RUDENS SPALVAS! Sukursime laputes iš popieriaus, kurias naudosime linksmiems žaidimams!

Registruotis
20 €